7 برند برتر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی

7 برند برتر ماشین لباسشویی

7 برند برتر ماشین لباسشویی

 

بهترین در مجموع: ماشین های لباسشویی که از جلو پر می شوند: سامسونگ مدل AddWash WF6500

ماشین های لباسشویی که از جلو پر می شوند امتیاز بالایی به خاطر گرفتن آب لباس ها، سرعت چرخش بالا، و صرفه جویی در فضا از طریق یکی کردن قسمت شستشو و خشک کن، امتیاز بالایی می گیرند. اما به طور سنتی معایبی نیز برای مشتریان وجود داشته اند – که مهمترین آنها، عدم توانایی در اضافه کردن لباس بعد از راه اندازی ماشین می باشد. اما این عیب به واسطه ویژگی AddWash ماشین های لباسـشویی سامسونگ مرتفع شده است. این مدل بزرگ با ظرفیت 5/4 فوت مکعب، به یک پنجره دسترسی در قسمت بالای ماشین لباسـشویی مجهز است که به شما این امکان را می دهد تا بعد از راه اندازی ماشین، لباس تا سایز یک حوله بزرگ را داخل ماشین بیندازید، بدون اینکه نیاز داشته باشید آب داخل ماشین را خالی کنید و ماشین را از نو راه اندازی کنید.

از ظاهر زیبا و ویژگی های نوآورانه این ماشین لباسـشویی که بگذریم، این ماشین از نظر عملکرد هم چیزی کم ندارد. با داشتن 14 دور مختلف، این ماشین لباس های سفید شما را روشن می کند، با لباس های ظریف شما خیلی ملایم برخورد می کند، و این اطمینان را ایجاد می کند که این ماشین هر چیز قابل شستشویی که در خانه داشته باشید را برای تان تمیز می کند. حتی یک دور فوق سریع دارد که یک بارگیری کامل را تنها در 36 دقیقه تمیز می کند.

  بهترین در مجموع : ماشین لباسشویی که از بالا پر می شوند: Whirlpool  با ظرفیت 4.3 فوت مکعب، با کارایی بالا

برای یک ماشین لباسشویی با ظرفیت مناسب که از بالا پر می شود، تنوعی از گزینه ها وجود دارد. با این حال شما به طور قطع باید ماشین های لباسشـویی دارای کارآیی بالای Whirlpool را مد نظر داشته باشید. خواه به یک شستشوی عمقی نیاز داشته باشید یا یک شستشوی آرام، این ماشین ها می توانند همه این کارها را انجام دهند، و قیمت منطقی آنها هم یک امتیاز دیگر برای این ماشین ها می باشد.

این ماشین های لباسشویی Whirlpool 4.3 فوت مکعب ظرفیت دارند و می توانند تا دو سبد لباس را در خود جای دهند. زمانی که شروع به ریختن لباس به داخل این ماشین های لباسشویی می کنید، می توانید درجه حرارت شستشو، میزان کثیف بودن، گزینه های آبکشی، و غیره را انتخاب کنید، و وقتی ماشین شروع به کار کرد، سبد شستشوی فولاد ضد زنگ این ماشین با طراحی ویژه ای که دارد، لباس های را به آرامی هدایت می کند تا از فرسایش و گره خوردن آنها جلوگیری کند. این ماشین لباسـشیویی سطح آب را بر اساس اندازه بار تنظیم می کند تا به صرفه جویی در آب کمک کند، و موتور این ماشین سرعت های چرخشی تا 660 دور در دقیقه فراهم می کند.

با استفاده از این ماشین لباسشویی، شما می توانید به لطف گزینه های از قبل خیساندن، شستشوی عمیق، و خشک شویی آن، لباس های تان را فوق العاده تمیز کنید. همچنین یک سیگنال پایان سیکل اختیاری نیز وجود دارد که زمانی که نیازدارید تا لباس های شسته شده را به خشک کن انتقال دهید را به شما اطلاع می دهد. ماشین های لباسشویی Whirlpool با ظرفیت بالا، راه حلی بسیار خوب برای خانه های شلوغ می باشد، و قیمت آن هم در مقایسه با بیشتر مدل های دیگر منطقی می باشد.

نفر دوم، بهترین قیمت: Maytag با 3.6 فوت مکعب ظرفیت، یک ماشین لباسشویی که از بالا پر می شود 

زمانی که همه آن چیزی که شما نیاز دارید یک ماشین لباسشویی قدرتمند بدون ویژگی های خاص زیاد است، نیازی به پرداخت اضافی وجود ندارد. Maytag MVWC416FW یک ماشین لباسشویی است که از بالا پر می شود و کار شستشوی لباس ها را با یک قیمت خیلی مناسب انجام می دهد. این ماشین لباسشویی یک مخزن 4.2 فوت مکعبی دارد که می تواند لباس های بزرگ تری همچون ملافه های بزرگ و حوله ها را نیز در خود جای دهد و 11 دور مختلف شستشو دارد از جمله شستشوی دستی، شستشوی سرد.

شما یک صفحه LED فانتزی یا کنترل های دکمه ای بر روی Maytag نخواهید داشت، اما درجه هایی که بر روی پنل پشتی این ماشین لباسشویی قرار دارند به راحتی قابل استفاده هستند. یک گزینه حسگر اتوماتیک وجود دارد که سطح آب را در سطح لباس ها حفظ می کند. متخصصان امتیاز بالایی از نظر عملکرد شستشو، کارآیی در مصرف آب، و لرزش به این ماشین لباسشویی می دهند، اما آنها این اخطار را نیز داده اند که این ماشین نمی تواند یکی از بی صداترین ماشین های لباسشویی باشد که می توانید خریداری کنید. همزن سنتی این ماشین به این معنی است که این ماشین نمی تواند آرام ترین و کارآمدترین ماشین هم باشد. علیرغم این معایب، بیشتر دارندگان این ماشین لباسشویی گفته اند که این یک ماشین لباسشویی پایه عالی است. همچنین این ماشین لباسشویی از یک گارانتی محدود 10 ساله برخوردار است.

بهترین ماشین های لباسشویی همه کاره: ماشین لباسشویی WM3488HW ال جی، مرکب از قسمت شستشو و خشک کن

اگر جای زیادی برای یک ماشین لباسشویـی و یک خشک کن ندارید، باز هم می توانید کارتان را بدون نیاز به فرستادن لباس به خشکشویی انجام دهید. یک ماشین لباسشویی همه کاره که ترکیبی از لباسشویـی و خشک کن می باشد، مانند ماشین لباسشویی WM3488HW ال جی می تواند هر دو کار را در نصف این فضا انجام دهد – در این مورد، تنها 24 اینچ فضا نیاز است. این ماشین لباسشویی 9 دور مختلف شستشو دارد شامل پرس ظریف و دائمی، و هفت دور مختلف خشک کن. این ماشین یک مخزن از جنس فولاد ضد زنگ با 2.3 فوت مکعب ظرفیت دارد و ستاره بهره وری در مصرف انرژی دارد.

LG WM3488HW یک کنترل پنل و یک صفحه نمایش LED در جلو خود دارد، و به صورت اتوماتیک حس می کند که چه مقدار آب برای هر بارگیری مورد نیاز است. قسمت خشک کن به لوله کشی اضافی نیاز ندارد، که برای مستاجرها یا کسانی که قبلا یک لوله جدا برای خشک کن تعبیه نکرده اند بسیار مناسب است. کارشناسان می گویند که این ماشین لباسشویـی بسیار کارآمد است، خصوصا برای کسانی که تنها زندگی می کنند و لباس زیادی برای شستن ندارند، اما اخطار داده اند که دورهای شستشوی این ماشین لباسشویی در مقایسه با یک ماشین لباسشویی و خشک کن معمول، خیلی طولانی تر هستند.

بهترین ماشین لباسشویی گران قیمت: LG SIGNATURE TWINWash با ظرفیت 5.8 فوت مکعب و با کارآیی بالا، ماشین لباسشویی که از جلو پر می شود

اگر بهترین بهترین ها را می خواهید، این ماشین لباسشویی ال جی با ویژگی های بسیار زیادی همراه است، از جمله ظرفیت بالا برای حتی بزرگترین بارها. LG SIGNATURE TWINWash که یک ماشین لباسشویی است که از جلو پر می شود، یک ظاهر بسیار پر زرق و برق دارد، و 5.8 فوت معکب ظرفیت دارد، یک ظرفیت بسیار بالا، و برای خانواده های شلوغ مناسب است.

زمانی که به یک شستشوی راحت نیاز دارید، دیگر نیازی به رفتن به خشکشویی نخواهد بود – با استفاده از این ماشین های لباسشویـی ال جی، شما حتی می توانید یک پتوی دو نفره بزرگ را در آن جا دهید. تنظیمات فراوانی برای شستشو وجود دارد، از شستشوی عادی و کار سنگین تا شستشوی ظریف، لباس های ورزشی، شستشوی سریع و غیره. این ماشین لباسشویی از فن آوری TurboWash استفاده می کند، از جمله نازل های فشار بالا، برای تمیز کردن حجم های بالایی از لباس در کمترین زمان، و همچنین از تکنولوژی بخار برخوردار است که به شما کمک می کند تا چروک ها و بوی لباس ها را از بین ببرید.

LG SIGNATURE TWINWash با SmartThinQ هم سازگار است، که به شما این امکان را می دهد تا از راه دور و از طریق تلفن همراه هوشمند خود پیشرفت آن را کنترل کنید. اگر یک ماشین لباسشویـی می خواهید که بتواند مقدار زیادی لباس را بشوید و زنگ ها و آلارم ها زیادی داشته باشد، این محصول باید مد نظر شما باشد.

بهترین ماشین لباسشویی ایستاده: ماشین لباسشویی 4.2 فوت مکعبی سامسونگ، سوار شده روی هم، با پر کردن لباس از جلو

از نظر جا در مضیقه هستید؟این ماشین لباسشویی 4.2 فوت معکبی با کارآیی بالا، به شما کمک می کند تا در فضا صرفه جویی کنید و در عین حال لباس های خود را تمیز نگه دارید. این ماشین 9 دور مختلف شستشو دارد، از جمله شستشوی عادی، لوارم تخت خواب، لباس های ظریف، پرس دائم و شستشوی سریع – به گفته تولید کننده، دورهای بهداشتی کردن و آلرژی زدایی این ماشین، تا 99 درصد از آلرژی ها را از بین می برد. علاوه بر این، درام لوزی شکل این ماشین طراحی منحصربه فردی دارد که با استفاده از طراحی دارای برآمدگی های لوزی شکل خود به افزایش عمر لباس ها کمک می کند، و این ماشین به طور خاص طوری طراحی شده است که در حین چرخیدن آرامتر باشد. اگر از بو گرفتن درام ماشین لباسشویی خود به ستوه آمده اید، این ماشین با استفاده از ویژگی خود تمیز کنندگی خود، این مشکل را حل کرده است. این ویژگی کثیفی و باکتری ها را از بین می برد.

بهترین ماشین لباسشویی قابل حمل: ماشین لباسشویی Magic Chef Compact با قابلیت پر شدن از بالا

آپارتمان های کوچک و فضاهای آپارتمانی می توانند استفاده از راحتی لوازم های خانگی مدرن مانند ماشین های ظرفشویی و ماشین های لباسشویـی را که در خانه های معمول امکانپذیر است را با دشواری همراه کنند. ترکیب ماشین لباسشویی و خشک کن به تنهایی می تواند فضای نسبتا زیادی را در خانه شما اشغال کند که ممکن است شما نخواهید در خانه فعلی تان این فضا را فدای این کار کنید. خوشبختانه، یک ماشین لباسشویـی فشرده و قابل حمل، می تواند همان کار را به یک فرم بسیار فشرده تر انجام دهد.

ماشین لباسشویی Magic Chef’s Compact که یک ماشین لباسشویـی است که از جلو پر می شود، را به راحتی می توان به هر جایی که نیاز دارید منتقل کرد، حتی زمانی که در سفر هستید. این ماشین لباسشویی با شش برنامه مختلف شستشو ارائه شده است و سه گزینه مختلف برای سطح آب دارد، و شما می توانید تنظیمات ماشین را مثل ماشین های لباسشویـی معمولی تنظیم کنید. در کنار ماشین، آبپاش های دوقلوی عقب ماشین و مخزن فولاد ضد زنگ آن، لباس ها را در حین شستشو در حرکت نگه می دارند، از این رو این ماشین ها لباس های شما را به اندازه ماشین های ثابت تمیز می کنند.

 

ماشین لباسشویی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه